Ваш кошик зараз порожній!
На шляху до дитинства
Можливо, це стане трохи пізно, але до мене дійшло, що про настільні ігри краще розповідати…
Шановні друзі, сьогодні хочу вам розповісти про Євгена Мілутка. Ця людина є визначною не тільки з причин, які я опишу нижче. Насамперед, Євген Мілутка важливий для нас тим, що намалював більшість настільних ігор, які зараз продаються у нашому інтернет-магазині.
Милутка Євген Олексійович народився 29 жовтня 1946 року у місті Москва. Його карикатурний талант виявився вже у ранньому віці. Він почав малювати спочатку для шкільної газети, а згодом, у 1958 році, і для студентських видань Московського Педагогічного Інституту.
У 1963 року він закінчує МПІ і здобуває спеціальність “Вчитель російської мови та літератури”, якийсь час працює у школі, продовжуючи малювати.
На початку 70-х років він починає співпрацю з провідними московськими газетами та журналами: “Праця”, “Московська Правда”, “Московські Новини”, “Радянська культура”. “Вогник”, “Зміна” та іншими. Також він активно співпрацює з газетами Союзних республік: “Прибалтика” (Латвія, Литва, Естонія), “Перець” (Україна).
Завдяки його таланту та величезній працьовитості, у середині 70-х років він стає одним із провідних карикатуристів Радянського Союзу, чиї роботи публікуються по всій країні, поряд з іншими відомими карикатуристами. Цьому успіху багато в чому сприяла його співпраця з відомим гумористичним журналом «Крокодил», у якому він почав публікуватися у 1976 році і що тривало майже 10 років. Журнал “Крокодил” стає культовим радянським гумористичним журналом, де друкуються провідні карикатуристи та графіки. У цей же період Євген Мілутка вступає в “Союз Художників та Графіків СРСР”.
1980 року яскраво розкриваються нові здібності художника. Євген Мілутка починає малювати для дітей. Його малюнки регулярно з’являються у популярному дитячому журналі «Веселі Картинки» і, у наступні роки, до свого статусу він додає статус дитячого художника.
Середина 80-х років, обумовлена змінами у житті країни та новими віяннями, відкриває нову грань його таланту – Євген Мілутка починає малювати політичну карикатуру для провідних радянських газет. Жодного дня не проходить без актуальної карикатури в газетах “Известия”, “Правда”, “Молода Гвардія”.
У 1990 році відбуваються серйозні політичні зміни в країні. Падає “залізна завіса”. До Росії починають приїжджати іноземні туристи та бізнесмени, які активно цікавляться російським мистецтвом. Цей період ознаменований для художника великою кількістю графіки на замовлення. Серед графічних робіт можна відзначити блискучу серію ілюстрацій до роману Михайла Булгакова Майстер і Маргарита. Серед ілюстрацій можна також відзначити роботу над книгою Григорія Остера “Острів Ескадо”, яка вийшла 1994 року.
З середини 90-х років і по сьогоднішній день, популярність здобули роботи із серії “Миші та Кішки”, які вдало та талано поєднали в собі карикатурний та графічний талант художника.
Участь у виставках:
Ми висловлюємо Євгену Олексійовичу Мілутку велику подяку за його творчість та вдячність за працю на благо дітей, які досі із захопленням грають у намальовані ним настільні ігри. Бажаємо Євгену Мілутці довгих років життя та творчих успіхів.
А відвідувачам нашого сайту пропонуємо ознайомитись із деякими іграми, які намалював Євген Мілутка.
Можливо, це стане трохи пізно, але до мене дійшло, що про настільні ігри краще розповідати…
У світі настільних ігор існує безліч подорожей, але лише деякі пропонують таку захоплюючу подорож морями…
У Радянському Союзі настільні ігри були важливою частиною сімейного дозвілля, об’єднуючи покоління за спільним столом…
На перший погляд може здатися, що колір фішок у настільній грі – це просто декоративний…
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.